نبض «سازندگان تجهیزات و پیمانکاران» صنعت برق به شماره افتاد

از طرفی انباشت مطالبات، نظام حقوقی و قراردادی یک جانبه و‌ناکارآمد و از سویی دیگر بی‌توجهی به توسعه ساخت داخل و کاهش صادرات کالا و خدمات، ضربه نهایی را به این بخش استراتژیک وارد کرده است.
در  حقیقت بسیاری از کارشناسان صنعت برق معتقدند: وزارت نیرو و دستگاه‌های زیربط آن، دغدغه‌ای از خلق بدهی‌های جدید و ‌تولید قراردادهای یک طرفه که ریسک آن تماما برعهده بخش خصوصی است، ندارند. به اعتقاد آنها این مساله، یکی از رویکردهای نگران‌کننده در این حوزه از صنعت است.
«پیام باقری، رییس هیات مدیره فدراسیون صادرات انرژی ایران » در اکو نیروی این هفته به این پرسش پاسخ داد.ب

اسپانسر این قسمت از برنامه: شرکت ماندگار تجهیز ایرانیان؛ تامین‌کننده انواع تجهیزات تابلویی و نماینده انحصاری ایسکرا در ایران

ویدئوی کامل برنامه را اینجا مشاهده کنید. 


دیدگاه‌ها

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML دیدگاه ها: RSS | Atom
معرفی فدراسیون

فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران بمنظور ساماندهی تشکلی فرایندهای تولید و صادرات کالاها و خدمات صنايع انرژي ايران و حفظ توازن و نظم و فراهم کردن امکان بهره برداری بیشتر از سرمایه گذاری و تولید و همچنین استفاده و انتقال تجربیات علمی و عملی دست اندرکاران و به هنگام نمودن آن برای نیل به اهداف قانونی توسعه در حوزه صادرات كالا و خدمات حوزه انرژي ايران و دفاع از منافع مشروع اعضاء، فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران به استناد بند (ک) ماده (5) قانون اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران تشکیل گردیده است.

ادامه مطلب

انجمن‌ها و شرکت‌های عضو

ساعت سرور

امروز، سه شنبه 15 اسفند 1402 6:38 ب.ظ

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید. شایان ذکر است جهت استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام اولیه در سیستم برای همگان رایگان می باشد