آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها

امکان اتصال شبکه برق ایران به قطر از طریق کابل دریایی

وزیر نیروی جمهوری اسلامی ایران و وزیر مشاور در امور انرژی قطر در یک دیدار ویدئوکنفرانسی، اهمیت و مزایای اتصال شبکه برق ایران به قطر را مورد بررسی قرار دادند.


تماشاگر توسعه عراق نباشیم

رئیس کمیسیون انرژی اتاق ایران و دبیر فدراسیون صادرات انرژی در واکنش به اولتیماتوم دو ماهه آمریکا به دولت عراق برای پایان واردات برق از ایران گفت: عراق نمی‌تواند به راحتی واردات برق از ایران را قطع کند، اما تردیدی نیست که ترکیه می‌تواند در خلاء هر کمبودی بهترین جایگزین برای صادرات برق به عراق باشد؛ از سوی دیگر کشور باید به دنبال جذب سایر بازار‌های منطقه برای صادرات برق باشد در غیر این صورت بع راحتی پرسودترین صادرات را از دست خواهیم داد.

علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ۱۷۵ رای موافق، ۸۰ رای مخالف و ۹ رای ممتنع از مجموع ۲۶۴ نماینده حاضر به «علیرضا رزم‌حسینی» گزینه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت رای اعتماد دادند.


بولتن الکترونیکی "هاب انرژی"

یکصد و پنجاه و چهارمین شماره بولتن الکترونیکی فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران "هاب انرژی"تاوان برق مجانی را صنعت برق باید بپردازد

نایب رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی تهران معتقد است، دولت هیچ زمانی نمی‌تواند طرح برق رایگان را اجرا کند چراکه بهتر می‌داند صنعت برق کشور مستلزم تامین نیاز‌های تولید با نقدینگی‌های حاصل از فروش برق است؛ دولت با حمایت از توسعه انرژی‌های نو می‌تواند بهترین یارانه را به مردم بپردازد.

تماس با ما

آدرس فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران

آدرس: ایران - تهران - خیابان سمیه
بعد از چهار‌ راه دکتر مفتح
کوچه جلیل مژدهی شماره 1 طبقه 2

کدپستی: 1991644791
تلفن‌های تماس: 88305258 021 - 88825110 021

ایمیل دبیرخانه : info@fieei.com

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
معرفی فدراسیون

فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران بمنظور ساماندهی تشکلی فرایندهای تولید و صادرات کالاها و خدمات صنايع انرژي ايران و حفظ توازن و نظم و فراهم کردن امکان بهره برداری بیشتر از سرمایه گذاری و تولید و همچنین استفاده و انتقال تجربیات علمی و عملی دست اندرکاران و به هنگام نمودن آن برای نیل به اهداف قانونی توسعه در حوزه صادرات كالا و خدمات حوزه انرژي ايران و دفاع از منافع مشروع اعضاء، فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران به استناد بند (ک) ماده (5) قانون اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران تشکیل گردیده است.

انجمن‌ها و شرکت‌های عضو

ساعت سرور

امروز، سه شنبه 08 مهر 1399 11:13 ب.ظ

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید. شایان ذکر است جهت استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام اولیه در سیستم برای همگان رایگان می باشد