آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها

محمد پارسا رئیس هیات مدیره فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران

نرخ‌ها و مقابله با تحریم‌ها

از وقتی جنگ اقتصادی بین آمریکا و چین شدت گرفته، بسیاری از اقتصاددانان آمریکایی چین را متهم کرده‌اند که به‌دنبال کاهش ارزش یوان به‌صورت عمدی و تصنعی است، ‌طوری‌که ارزش یوان به پایین‌ترین مقدار خود در 11سال گذشته یعنی 7یوان به ازای هر دلار رسیده‌است.


بولتن الکترونیکی "هاب انرژی"

صد و سی مین شماره بولتن الکترونیکی فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران "هاب انرژی"دولت از ظرفیت بخش خصوصی برای صادرت برق به عراق و افغانستان استفاده کند

صادرات برق در اختیار دولت است. وزارت نیرو حدود 1500 مگاوات به عراق برق صادر می‌کند. اما با توجه به برنامه‌های عراق این میزان در آینده کاسته خواهد شد. رئیس کمیسیون انرژی اتاق ایران می‌گوید: دولت باید از ظرفیت بخش خصوصی در حوزه تولید، صادرات و سرمایه‌گذاری در حوزه برق در دو کشور عراق و افغانستان استفاده کند.

محمد پارسا رئیس هیات مدیره فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران

عدم اصلاح قیمت برق به رشد خاموشی‌‎ها منتهی‌می شود

سیاست دولت‌ها در سال‌های اخیر در زمینه اصلاح نرخ حامل‌های انرژی به این صورت بوده که نرخ این حامل حدود چندین سال‌ (حدود 6 تا 7 سال) ثابت باقی می‌ماند و یک‌باره افزایش چندین درصدی در این قیمت‌ها صورت می‌گیرد که همین موضوع به افزایش بیشتر تورم دامن می‌زند. قطعا این نوع اصلاح نرخ حامل‌های انرژی مانند آنچه که اخیرا در خصوص بنزین صورت گرفت، ....

5 الزام برای تقویت تجارت با اوراسیا

«همایش ایران و اوراسیا»، روز گذشته در محل سازمان توسعه تجارت با حضور متولیان تجاری برگزار شد.تماس با ما

آدرس فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران

آدرس: ایران - تهران - خیابان سمیه
بعد از چهار‌ راه دکتر مفتح
کوچه جلیل مژدهی شماره 1 طبقه 2

کدپستی: 1991644791
تلفن‌های تماس: 88305258 021 - 88825110 021

ایمیل دبیرخانه : info@fieei.com

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
معرفی فدراسیون

فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران بمنظور ساماندهی تشکلی فرایندهای تولید و صادرات کالاها و خدمات صنايع انرژي ايران و حفظ توازن و نظم و فراهم کردن امکان بهره برداری بیشتر از سرمایه گذاری و تولید و همچنین استفاده و انتقال تجربیات علمی و عملی دست اندرکاران و به هنگام نمودن آن برای نیل به اهداف قانونی توسعه در حوزه صادرات كالا و خدمات حوزه انرژي ايران و دفاع از منافع مشروع اعضاء، فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران به استناد بند (ک) ماده (5) قانون اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران تشکیل گردیده است.

انجمن‌ها و شرکت‌های عضو

ساعت سرور

امروز، سه شنبه 19 آذر 1398 10:03 ب.ظ

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید. شایان ذکر است جهت استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام اولیه در سیستم برای همگان رایگان می باشد