آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها

هــاب انــرژی

دویست و سومین خبرنامه الکترونیکی فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران "هاب انرژی"ادای احترام شکوهمند مدیران و فعالان اقتصادی به چهره ماندگار صنعت برق

مراسم بزرگداشت مرحوم محمد پارسا دیروز دوشنبه، سی‌ام خرداد ماه در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد.

در این مراسم که مسعود خوانساری، رییس اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی تهران، حسین امیری خامکانی، نماینده ادوار مجلس و محمد نهاوندیان معاون اقتصادی دولت یازدهم و رییس سابق اتاق بازرگانی ایران میهمانان ویژه آن بودند، جمع کثیری از فعالان بخش خصوصی صنعت برق، انرژی و احداث به منظور بزرگداشت تلاش‌ها، اقدامات و دستاورد‌های مرحوم محمد پارسا حضور یافتند.

کم کردن تعداد نمایندگان تشکل‌ها در اتاق ایران به ماهیت اتاق ضربه می‌زند

نشست بررسی پیش‌نویس طرح اصلاح قانون اتاق ایران با حضور تعدادی از اعضای هیات نمایندگان اتاق ایران و نماینده برخی از تشکل‌های اقتصادی به‌صورت حضوری و آنلاین برگزار شد.


به قلم رضا طبیب زاده

فرهنگ صرفه جویی در مصرف

ایا در جامعه ایرانی فرهنگ صرفه جویی در مصرف به احاد جامعه یاداوری و تعلیم داده می شود ؟
ایا به جامعه گفته می شود که در هر موردی از نقاط مصرف که حتی ما هیچ گونه کمبودی نداریم و به وفور در اختیار ما هست باز بایستی در مصرف اب ، خاک ، هوا در زمین و دریا صرفه جویی کنیم ؟

مهندس پارسا نمونه‌ی کم ‌نظیری از نسل اوّل پیشگامان در بخش خصوصی

سرلوحه قرار دادن خدمت ، دردمند بودن، خستگی‌ناپذیری، عشق به کار گروهی و تلاش برای بخش خصوصی و کارآفرینی از ویژگی‌های بارز شخصیتی مهندس محمد پارسا بود. ویژگی‌ مهم دیگر ایشان ظرفیت سازی و و‌خلق فرصت و کسب و کار جدید برای جوانان بود یعنی فرصت‌هایی ایجاد می‌کرد تا استعدادهای جوان با وجود همه مشکلات شکوفا شوند.

تماس با ما

آدرس فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران

آدرس: ایران - تهران - خیابان سمیه
بعد از چهار‌ راه دکتر مفتح
کوچه جلیل مژدهی شماره 1 طبقه 2

کدپستی: 1991644791
تلفن‌های تماس: 88825110 021

ایمیل دبیرخانه : info@fieei.com

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
معرفی فدراسیون

فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران بمنظور ساماندهی تشکلی فرایندهای تولید و صادرات کالاها و خدمات صنايع انرژي ايران و حفظ توازن و نظم و فراهم کردن امکان بهره برداری بیشتر از سرمایه گذاری و تولید و همچنین استفاده و انتقال تجربیات علمی و عملی دست اندرکاران و به هنگام نمودن آن برای نیل به اهداف قانونی توسعه در حوزه صادرات كالا و خدمات حوزه انرژي ايران و دفاع از منافع مشروع اعضاء، فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران به استناد بند (ک) ماده (5) قانون اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران تشکیل گردیده است.

ادامه مطلب

انجمن‌ها و شرکت‌های عضو

ساعت سرور

امروز، یک شنبه 05 تیر 1401 9:19 ق.ظ

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید. شایان ذکر است جهت استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام اولیه در سیستم برای همگان رایگان می باشد