آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها

بررسی الزامات و زیرساخت های توسعه و سرمایه گذاری در گفتگو با قائم مقام انجمن کارفرمایی صنعت پتروشیمی:

ضرورت نهادینه شدن مفاهیم و ارزش های اقتصادی نزد افکار عمومی

کریمائی صنعت پتروشیمی را نیز از این آسیب مستثنی ندانسته و بیان میکند که در این صنعت نیز سالهاست که جای مفاهیمی نظیر مزیت اقتصادی و رانت و سرمایه گذار و ویژه خوار و بسیاری دیگر از ارزشها و ضد ارزشها با یکدیگر عوض شده و اعلام آمادگی می کند که درباره ادعای وجود رانت در پتروشیمی حاضر است با هر کسی که مدعی است مناظره کند.

بولتن الکترونیکی "هاب انرژی"

یکصد و چهل و پنجمین شماره بولتن الکترونیکی فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران "هاب انرژی"کمبود منابع مالی، مهم‌ترین مشکل فعلی صنعت برق است

محمدرضا انصاری نایب‌رئیس اتاق ایران در نشست اخیر کمیسیون انرژی اتاق ایران مهم‌ترین مشکل فعلی صنعت برق را تأمین منابع اعلام کرد و رونق فعلی بازار سرمایه‌ را فرصت خوبی دانست تا وزارت نیرو با بهره‌مندی از آن خلا مالی را جبران کند.شرایط ورود شرکت‌های جدید به بورس تسهیل شود

در تازه‌ترین نشست روسای کمسیون‌های تخصصی اتاق ایران با رئیس و اعضای هیات رئیسه اتاق، رونق بازار سرمایه و افزایش حجم تقاضا در این بازار مورد توجه قرار گرفت. به اعتقاد آنها بورس هنوز عمق کافی برای پذیرش این سطح از تقاضا را ندارد در نتیجه نمی‌تواند پاسخ گوی خوبی به انتظارات بازار باشد. روسای کمیسیون‌ها پیشنهاد دادند دولت شرایط ورود و عرضه سهام شرکت‌های جدید در بورس را تسهیل کند تا متقاضیان بتوانند سهام با کیفیت خریداری کنند.

عضو هیأت‌مدیره فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران

جولان سودجویان با کارت‌های بازرگانی یک‌بار مصرف و بدون هویت

عضو هیأت‌مدیره فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران با بیان اینکه کارت‌های بازرگانی یک‌بار مصرف، ابزاری برای جولان سودجویان است، گفت: فعالان اقتصادی اعتقادی به کارت بازرگانی یک‌بار مصرف ندارند و باید برای ایجاد شفافیت در این حوزه از تمامی امضاهای طلایی جلوگیری کرد.


تماس با ما

آدرس فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران

آدرس: ایران - تهران - خیابان سمیه
بعد از چهار‌ راه دکتر مفتح
کوچه جلیل مژدهی شماره 1 طبقه 2

کدپستی: 1991644791
تلفن‌های تماس: 88305258 021 - 88825110 021

ایمیل دبیرخانه : info@fieei.com

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
معرفی فدراسیون

فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران بمنظور ساماندهی تشکلی فرایندهای تولید و صادرات کالاها و خدمات صنايع انرژي ايران و حفظ توازن و نظم و فراهم کردن امکان بهره برداری بیشتر از سرمایه گذاری و تولید و همچنین استفاده و انتقال تجربیات علمی و عملی دست اندرکاران و به هنگام نمودن آن برای نیل به اهداف قانونی توسعه در حوزه صادرات كالا و خدمات حوزه انرژي ايران و دفاع از منافع مشروع اعضاء، فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران به استناد بند (ک) ماده (5) قانون اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران تشکیل گردیده است.

انجمن‌ها و شرکت‌های عضو

ساعت سرور

امروز، دوشنبه 23 تیر 1399 9:01 ق.ظ

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید. شایان ذکر است جهت استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام اولیه در سیستم برای همگان رایگان می باشد