آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها

اولین همایش اقتصادی کشورهای حاشیه دریای خزر 20 تا 21 مرداد برگزار می‌شود

معاون بین‌الملل اتاق ایران در نشست هماهنگی اولین همایش اقتصادی کشورهای حاشیه دریای خزر و نمایشگاه فناوری‌های نوین که قرار است 20 تا 21 مردادماه در منطقه ملی گردشگری آوازه ترکمنستان برگزار شود، حمل‌ونقل، ماهی‌گیری و گردشگری را سه ظرفیت مهم در منطقه دریای خزر دانست که تاکنون مغفول مانده‌است.


بولتن الکترونیکی "هاب انرژی"

صد و بیستمین شماره بولتن الکترونیکی فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران "هاب انرژیلزوم ایجاد معاونت صادرات غیرنفتی

حمیدرضا صالحی دبیرکل فــدراسـیون صـادرات انرژی و صنایع وابسـته ایران در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در مورد با اینکه برای توسعه صادرات غیرنفتی چه باید کرد، گفت: همه نسبت به اهمیت توسعه صادرات غیرنفتی اذعان دارند، اما طی سال‌های گذشته، دولت‌ها و بخش خصوصی هر کدام مسیر خود را رفته‌اند.

بخش خصوصی آماده تدوین راهبرد توسعه صنعتی است

تهران- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: چنانچه دولت و مجلس به بخش خصوصی ماموریت دهند که راهبرد توسعه صنعتی را تدوین کند، با هزینه خود این کار را انجام خواهیم داد، اما به شرط اینکه قول دهند که پس از تدوین در کتابخانه‌ها خاک نخورد.


صادرات غیرنفتی کشور با هدف‌گذاری‌ها همخوانی ندارد

سرپرست سازمان توسعه تجارت معتقد است که سطح فعلی صادرات غیرنفتی در شأن کشوری که می‌خواهد قدرت نخست اقتصادی منطقه باشد، نیست.تماس با ما

آدرس فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران

آدرس: ایران - تهران - خیابان سمیه
بعد از چهار‌ راه دکتر مفتح
کوچه جلیل مژدهی شماره 1 طبقه 2

کدپستی: 1991644791
تلفن‌های تماس: 88305258 021 - 88825110 021

ایمیل دبیرخانه : info@fieei.com

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
معرفی فدراسیون

فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران بمنظور ساماندهی تشکلی فرایندهای تولید و صادرات کالاها و خدمات صنايع انرژي ايران و حفظ توازن و نظم و فراهم کردن امکان بهره برداری بیشتر از سرمایه گذاری و تولید و همچنین استفاده و انتقال تجربیات علمی و عملی دست اندرکاران و به هنگام نمودن آن برای نیل به اهداف قانونی توسعه در حوزه صادرات كالا و خدمات حوزه انرژي ايران و دفاع از منافع مشروع اعضاء، فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران به استناد بند (ک) ماده (5) قانون اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران تشکیل گردیده است.

انجمن‌ها و شرکت‌های عضو

ساعت سرور

امروز، سه شنبه 25 تیر 1398 6:48 ق.ظ

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید. شایان ذکر است جهت استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام اولیه در سیستم برای همگان رایگان می باشد