آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها

بولتن الکترونیکی "هاب انرژی"

صد و هشتمین شماره بولتن الکترونیکی فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران "هاب انرژی"اعضای جدید هیات رییسه فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وایسته ایران انتخاب شدند

اعضای جدید هیات رییسه فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران در جلسه هیات مدیره عصر روز سه شنبه مورخ ((1397.9.20 )) انتخاب شدند .تقدیر پارلمان بخش خصوصی پایتخت از صادرکنندگان نمونه

مراسم انتخاب صادرکنندگان نمونه استان تهران در سال 1397 توسط اتاق بازرگانی تهران و با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد. در این مراسم که با استقبال فعالان اقتصادی بخش خصوصی و نمایندگان سازمان‌ها و نهادهای کشوری و استانی برپا شد، 15 شرکت به عنوان صادرکننده نمونه معرفی شدند. هم‌چنین 5 شرکت نیز به دلیل کسب امتیازات بالا در فرآیند انتخاب، شایسته تقدیر شناخته شدند.

منابع صندوق توسعه ملی فقط برای بخش خصوصی است

رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی در ادامه و در پاسخ به سوالات و نظرات مطرح شده از سوی اعضای هیات نمایندگان، گفت: صندوق توسعه ملی تلاش داشته است تا 80 درصد منابع این صندوق در اختیار بخش خصوصی و تنها 20 درصد به موسسات عمومی غیردولتی تخصیص یابد و تاکنون از این منابع برای پروژه‌های بخش دولتی استفاده نشده است.

تحریم ها می تواند صادرات خدمات فنی مهندسی را کاملا فلج کند

در فاصله زمانی که تحریم ها لغو شد و توافق با 5+1 امضا شد، مشکل ضمانت نامه ها همچنان وجودداشت. اما الان مشکل تنها ضمانت نامه ها نیست و سایر مسایل و مشکلات هم اضافه می شود.
حالا که تحریم های امریکا اعمال شده است، صادرات خدمات فنی مهندسی با مسایل و مشکلاتی مواجه خواهد شد. محمدرضا انصاری، نایب رییس اتاق ایران در گفتگو با سایت خبری اتاق تهران تاثیر تحریم ها بر صادرات خدمات فنی و مهندسی را تحلیل کرد.

تماس با ما

آدرس فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران

آدرس: ایران - تهران - خیابان سمیه
بعد از چهار‌ راه دکتر مفتح
کوچه جلیل مژدهی شماره 1 طبقه 2

کدپستی: 1991644791
تلفن‌های تماس: 88305258 021 - 88825110 021

ایمیل دبیرخانه : info@fieei.com

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
معرفی فدراسیون

فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران بمنظور ساماندهی تشکلی فرایندهای تولید و صادرات کالاها و خدمات صنايع انرژي ايران و حفظ توازن و نظم و فراهم کردن امکان بهره برداری بیشتر از سرمایه گذاری و تولید و همچنین استفاده و انتقال تجربیات علمی و عملی دست اندرکاران و به هنگام نمودن آن برای نیل به اهداف قانونی توسعه در حوزه صادرات كالا و خدمات حوزه انرژي ايران و دفاع از منافع مشروع اعضاء، فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران به استناد بند (ک) ماده (5) قانون اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران تشکیل گردیده است.

انجمن‌ها و شرکت‌های عضو

ساعت سرور

امروز، پنج شنبه 22 آذر 1397 11:54 ب.ظ

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید. شایان ذکر است جهت استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام اولیه در سیستم برای همگان رایگان می باشد