آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها

کمیسیون‌های 18گانه اتاق ایران روسای خود را شناختند

دبیرخانه کمیسیون‌های تخصصی اتاق ایران با انتشار اطلاعیه‌ای نتایج انتخابات هیات رئیسه کمیسیون‌های دوره نهم اتاق را اعلام کرد.رییس کمیسیون انرژی اتاق ایران انتخاب شد

دبیرکل و عضو هیات مدیره فدراسیون صادرات انرژی وصنایع وابسته ایران، رییس کمیسیون انرژی اتاق ایران شد
بخش خصوصی فقط نقد می‌کند؟

فرخ قبادی، اقتصاددان، با رجوع به سخنان مسوولان دولتی و نمایندگان بخش خصوصی و هم‌چنین فعالیت‌ اتاق‌های بازرگانی در تبیین مشکلات و ارائه راهکارهای پیشنهادی، نشان می‌دهد که نقد دائمی سیاست‌های اقتصادی دولت، کار بخش خصوصی است و این وظیفه الزاما نباید با ارائه راهکار همراه باشد. راهکار نشان دادن کار تحلیلگران و اقتصاددانان است. گرچه اتاق‌های بازرگانی نیز به عنوان نمایندگان بخش خصوصی، همواره راهکارهای پیشنهادی خود را ارائه کرده‌اند؛ با این حال کار بخش خصوصی نقد بی‌چون و چراست.

بولتن الکترونیکی "هاب انرژی"

صد و بیست سومین شماره بولتن الکترونیکی فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران "هاب انرژی
سهم تجدیدپذیرها در تامین انرژی کشور چقدر است؟

یش‌بینی‌ها حاکی است که در آینده نه چندان دور انرژی‌های تجدیدپذیر جا پای فسیلی‌ها خواهند گذاشت و نفت و گاز در سبد انرژی جهانیان سهمی نخواهد داشت. در این راستا ایران قدم‌های اولیه برای فراهم کردن بستر تجدیدپذیرها برداشته و طبق آخرین آماری که از سوی وزیر نیرو اعلام شده است تا پایان امسال ۳۰۰ مگاوات نیروگاه تجدیدپذیر جدید وارد مدار خواهد شد.

تماس با ما

آدرس فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران

آدرس: ایران - تهران - خیابان سمیه
بعد از چهار‌ راه دکتر مفتح
کوچه جلیل مژدهی شماره 1 طبقه 2

کدپستی: 1991644791
تلفن‌های تماس: 88305258 021 - 88825110 021

ایمیل دبیرخانه : info@fieei.com

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
معرفی فدراسیون

فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران بمنظور ساماندهی تشکلی فرایندهای تولید و صادرات کالاها و خدمات صنايع انرژي ايران و حفظ توازن و نظم و فراهم کردن امکان بهره برداری بیشتر از سرمایه گذاری و تولید و همچنین استفاده و انتقال تجربیات علمی و عملی دست اندرکاران و به هنگام نمودن آن برای نیل به اهداف قانونی توسعه در حوزه صادرات كالا و خدمات حوزه انرژي ايران و دفاع از منافع مشروع اعضاء، فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران به استناد بند (ک) ماده (5) قانون اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران تشکیل گردیده است.

انجمن‌ها و شرکت‌های عضو

ساعت سرور

امروز، چهارشنبه 30 مرداد 1398 1:03 ق.ظ

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید. شایان ذکر است جهت استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام اولیه در سیستم برای همگان رایگان می باشد