آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها

هاب انـــرژی

دویست و هفتمین خبرنامه الکترونیکی فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران "هاب انرژی"قزاقستان دروازه ورود صنایع حوزه انرژی ایران به کشورهای مشترک‌المنافع

دبیرکل و عضو هیات مدیره فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای حضور هیات‌های تجاری ایرانی در بیستمین نمایشگاه صنعت برق قزاقستان گفت: این نمایشگاه دروازه ورود صنایع حوزه انرژی ایران به کشورهای مشترک‌المنافع است.

مطالبه پتروشیمی از وزارت نفت 35 هزار میلیارد تومان است

فریبرز کریمایی، قائم‌مقام دبیرکل انجمن صنایع پتروشیمی از حجم مطالبات برق و پتروشیمی زا وزارت نفت گفت. مطالبه پتروشیمی از وزارت نفت 35 هزار میلیارد تومان است.


ضرورت توسعه آزمایشگاه‏‌ها در صنعت برق

انجام تحقیق و توسعه برای پیشبرد برنامه‌‌های یک سیستم، می‌تواند محصول جدید با کاربردهای ویژه را به محققان ارائه کند. این کار به حدی جدی و کاربردی است که این روز‌‌ها به یکی از هسته‌‌های اصلی شکل‌‌گیری شرکت‌ها و سازمان‌های جهانی تبدیل شده است.


پتروشیمی؛ برنده ایرانی بحران جهانی انرژی

بهار امسال، فصل برداشت و سوددهی پتروشیمی‌ها بود. جیم کرین، کارشناس خاورمیانه در دانشگاه رایس، می‌گوید: «این بسیار قابل‌توجه است که روسیه توانسته عربستان سعودی را در کنار خود نگه دارد.» هدف پوتین این است که بین ایالات متحده قرار گیرد و متحدانش و پوتین در رابطه با عربستان سعودی در حال پیشرفت است.

تماس با ما

آدرس فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران

آدرس: ایران - تهران - خیابان سمیه
بعد از چهار‌ راه دکتر مفتح
کوچه جلیل مژدهی شماره 1 طبقه 2

کدپستی: 1991644791
تلفن‌های تماس: 88825110 021

ایمیل دبیرخانه : [email protected]

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
معرفی فدراسیون

فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران بمنظور ساماندهی تشکلی فرایندهای تولید و صادرات کالاها و خدمات صنايع انرژي ايران و حفظ توازن و نظم و فراهم کردن امکان بهره برداری بیشتر از سرمایه گذاری و تولید و همچنین استفاده و انتقال تجربیات علمی و عملی دست اندرکاران و به هنگام نمودن آن برای نیل به اهداف قانونی توسعه در حوزه صادرات كالا و خدمات حوزه انرژي ايران و دفاع از منافع مشروع اعضاء، فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران به استناد بند (ک) ماده (5) قانون اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران تشکیل گردیده است.

ادامه مطلب

انجمن‌ها و شرکت‌های عضو

ساعت سرور

امروز، چهارشنبه 09 آذر 1401 7:05 ق.ظ

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید. شایان ذکر است جهت استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام اولیه در سیستم برای همگان رایگان می باشد