اعطای کارگزاری خدمات بیمه ای و تضمینی به فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران

به دنبال اعلام موافقت صندوق ضمات صادرات ایران با اعطای کارگزاری انجام امور بازاریابی خدمات بیمه ای و تضمینی به فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته، اعضا می توانند نسبت به بهره گیری از این پوشش بیمه ای اقدام کنند.

17851_Page_2

به گزارش روابط عمومی فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران، در حالی از تیرماه سال 94 فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران، موفق به اخذ کارگزاری بیمه صندوق ضمانت صادرات ایران شده است که اعضای فدراسیون می توانند با بهره گیری از این فرصت، مسائل بیمه ای واحد تحت مدیریت خود را به واحد کارگزاری فدراسیون اعلام و واگذار کنند.

اعضای فدراسیون صادرات انرژی می توانند با بهره گیری پوشش بیمه ای حاصل از صنعت بیمه و مشخصا کارگزاری بیمه فدراسیون ضمن ایجاد امنیت در فرآیند تولید محصولات و خدمات و وصول بهای آنها از کارفرمای مربوطه، نسبت به توسعه و رشد فعالیت های کسب و کار خود اقدام کنند. 


دیدگاه‌ها

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML دیدگاه ها: RSS | Atom
معرفی فدراسیون

فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران بمنظور ساماندهی تشکلی فرایندهای تولید و صادرات کالاها و خدمات صنايع انرژي ايران و حفظ توازن و نظم و فراهم کردن امکان بهره برداری بیشتر از سرمایه گذاری و تولید و همچنین استفاده و انتقال تجربیات علمی و عملی دست اندرکاران و به هنگام نمودن آن برای نیل به اهداف قانونی توسعه در حوزه صادرات كالا و خدمات حوزه انرژي ايران و دفاع از منافع مشروع اعضاء، فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران به استناد بند (ک) ماده (5) قانون اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران تشکیل گردیده است.

ادامه مطلب

انجمن‌ها و شرکت‌های عضو

ساعت سرور

امروز، پنج شنبه 31 خرداد 1403 7:10 ب.ظ

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید. شایان ذکر است جهت استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام اولیه در سیستم برای همگان رایگان می باشد