نباید بازارهای اوراسیا را از دست بدهیم

نازنین گرجی مدیر امور بین الملل فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران با بیان اینکه فدراسیون صادرات انرژی در سال 89 حسب نیاز به ایجاد هم افزایی در فعالیت‌های صادراتی و حل موانع ایجاد شد اظهار کرد: اولین و مهم ترین فعالیتی که فدراسیون برای خود متصور شده بود این بود که بتواند به عنوان عاملی اتحادبخش امکاناتی را برای تشکیل کنسرسیو‌م ها و تعریف پروژه های مشترک برای بنگاه‌های توانمند عضو فدراسیون فراهم کند.
مدیر امور بین الملل فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته افزود: بهترین نقش هایی که یک تشکل صادراتی می تواند برای خودش متصور شود ایجاد امکانات بازاریابی و بازی کردن نقش دپارتمان صادراتی اعضایش است از این رو ایجاد ارتباط با نهادها و سازمان های همسو با کشورها بدون شک برای این نهاد امری لازم و اجباری است.

گرجی تصریح کرد: در حال حاضر بهترین بازارها و شرکای قابل دسترسی برای ایرانی ها بازارهای منطقه اوراسیا و CIS هستنداز این فدراسیون صادرات انرژی در جهت ارتباط با نهادها و تشکل‌هایی که بتوانند اهداف آن را محقق کنند گام برداشته و با همین هدف در طول یکسال گذشته فدراسیون با دو سازمان یعنی وزارت صنعت تاتارستان و انجمن نفت، گاز، پتروشیمی و صنعت برق فدراسیون روسیه تفاهم‌نامه هایی را امضا کرده است.


دیدگاه‌ها

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML دیدگاه ها: RSS | Atom
معرفی فدراسیون

فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران بمنظور ساماندهی تشکلی فرایندهای تولید و صادرات کالاها و خدمات صنايع انرژي ايران و حفظ توازن و نظم و فراهم کردن امکان بهره برداری بیشتر از سرمایه گذاری و تولید و همچنین استفاده و انتقال تجربیات علمی و عملی دست اندرکاران و به هنگام نمودن آن برای نیل به اهداف قانونی توسعه در حوزه صادرات كالا و خدمات حوزه انرژي ايران و دفاع از منافع مشروع اعضاء، فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران به استناد بند (ک) ماده (5) قانون اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران تشکیل گردیده است.

ادامه مطلب

انجمن‌ها و شرکت‌های عضو

ساعت سرور

امروز، یک شنبه 24 تیر 1403 7:09 ب.ظ

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید. شایان ذکر است جهت استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام اولیه در سیستم برای همگان رایگان می باشد