احصاء چالش‌های حوزه صادرات در سال جدید

احمد مهدوی، دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی ایران با تاکید بر موضوع امنیت اقتصادی گفت: «هرچه بخش خصوصی قوی‌تر شود، می‌توانیم اقتصاد را رشد دهیم. بخش خصوصی باید شجاعت داشته باشد».

او با اشاره به دیدار خود با رهبری و صحبت درباره ناترازی منابع انرژی گفت: «تا 10 سال دیگر واحدهای پتروشیمی که آورده ارز امروز آنها خوب است، تعطیل می‌شوند و 100 میلیون متر مکعب کسری گاز خواهیم داشت. یعنی واحدهای تولیدی باید با 30 درصد کار کنند، اما آیا واقعا ممکن است؟ در این دیدار گفتم که ما آماده سرمایه‌گذاری هستیم».

مهدوی با بیان اینکه حکمرانی در ایران نادرست است، افزود: «اگر قانونی برای بخش خصوصی تصویب می‌شود، از ابتدا باید این بخش محل شور و مشورت قرار بگیرد. تشکل‌هایی که در قالب فدراسیون قرار گرفته‌اند، باید قدرت خود را به نمایش بگذارند. باید چالش‌های حوزه صادرات در سال جدید را احصاء و آنها را دنبال کنیم».


دیدگاه‌ها

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML دیدگاه ها: RSS | Atom
معرفی فدراسیون

فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران بمنظور ساماندهی تشکلی فرایندهای تولید و صادرات کالاها و خدمات صنايع انرژي ايران و حفظ توازن و نظم و فراهم کردن امکان بهره برداری بیشتر از سرمایه گذاری و تولید و همچنین استفاده و انتقال تجربیات علمی و عملی دست اندرکاران و به هنگام نمودن آن برای نیل به اهداف قانونی توسعه در حوزه صادرات كالا و خدمات حوزه انرژي ايران و دفاع از منافع مشروع اعضاء، فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران به استناد بند (ک) ماده (5) قانون اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران تشکیل گردیده است.

ادامه مطلب

انجمن‌ها و شرکت‌های عضو

ساعت سرور

امروز، پنج شنبه 31 خرداد 1403 8:46 ب.ظ

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید. شایان ذکر است جهت استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام اولیه در سیستم برای همگان رایگان می باشد