آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها

بولتن الکترونیکی "هاب انرژی"

صد و چهاردهمین شماره بولتن الکترونیکی فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران "هاب انرژی"سعادت ملت در اصلاح قیمت

وقتی قانون هدفمندی یارانه‌ها نیز به تصویب رسید، به درستی اجرا نشد. در نهایت به وضع کنونی دچار شدیم که انرژی را ارزان‌فروشی می‌کنیم و سود آن به جیب قاچاقچیان می‌رود. آنچه رخ می‌دهد، کاملاً خلاف قانون هدفمندی است.سازمان برنامه به تعدیل قراردادهای برق تن داد

حمیدرضا صالحی، نایب‌رییس کمیسیون انرژی و محیط زیست اتاق تهران با اشاره به نوسانات نرخ ارز در سال ۹۱ اظهار کرد: در سال ۹۱ به دلیل تحریم‌های بین‌المللی و نوسانات نرخ ارز، حدود هزار قرارداد در حوزه توزیع و انتقال برق به دلیل مشکلات ذکر شده متوقف شد، این سونامی ارزی نیز در سال گذشته تکرار شد و به دلیل عدم پیش بینی و آمادگی مشکلات فراوانی برای این صنعت به وجود آمد.

سهم انرژی های تجدیدپذیر از تولید برق کمتر یک درصد است

پیام باقری نایب رئیس فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران در گفتگو با خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به وضعیت انرژی‌های نو در کشور اظهار کرد: انرژی‌های تجدیدپذیر سهم کمی در تولید برق مورد نیاز کشور دارند و بنا به آمار‌های سازمان ساتبا، تاکنون ظرفیت نصب شده انرژی نو به ۷۰۰ مگاوات رسیده، که سهمی کمتر از ۱ درصد ظرفیت نیروگاه‌های حرارتی کشور است.

نقش پررنگ شورای مشترک اتاق‌های بازرگانی اوراسیا در تقویت روابط تجاری

تأسیس شورای مشترک اتاق‌های بازرگانی کشورهای عضو اوراسیا به منظور ایجاد نهادی قدرتمند در راستای تقویت هرچه بیشتر روابط کشورهای عضو اوراسیا و ایران که به تازگی وارد این اتحادیه شده است، محور دیدار عضو شورای تجاری اتحادیه اقتصادی اوراسیا و معاون بین‌الملل اتاق ایران بود.


تماس با ما

آدرس فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران

آدرس: ایران - تهران - خیابان سمیه
بعد از چهار‌ راه دکتر مفتح
کوچه جلیل مژدهی شماره 1 طبقه 2

کدپستی: 1991644791
تلفن‌های تماس: 88305258 021 - 88825110 021

ایمیل دبیرخانه : info@fieei.com

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
معرفی فدراسیون

فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران بمنظور ساماندهی تشکلی فرایندهای تولید و صادرات کالاها و خدمات صنايع انرژي ايران و حفظ توازن و نظم و فراهم کردن امکان بهره برداری بیشتر از سرمایه گذاری و تولید و همچنین استفاده و انتقال تجربیات علمی و عملی دست اندرکاران و به هنگام نمودن آن برای نیل به اهداف قانونی توسعه در حوزه صادرات كالا و خدمات حوزه انرژي ايران و دفاع از منافع مشروع اعضاء، فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران به استناد بند (ک) ماده (5) قانون اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران تشکیل گردیده است.

انجمن‌ها و شرکت‌های عضو

ساعت سرور

امروز، چهارشنبه 04 اردیبهشت 1398 7:10 ق.ظ

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید. شایان ذکر است جهت استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام اولیه در سیستم برای همگان رایگان می باشد