سوگی بزرگ برای خانواده فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران

جایگاه بی نظیر امروز فدراسیون بی شک مرهون باور ، تفکر و تلاش مردانی چون اوست که از همان آغاز که هنوز تشکل ها جایگاه تعریف شده ای در ادبیات اقتصادی کشور نداشتند تلاش نمودند موقعیتی در خور و قابل اتکاء برای بخش خصوصی به وجود آورند تا در فرایند تصمیمات کلان کشور اثر گذار واقع شوند.
شادروان مهندس محمد پارسا بدون هیچ تردیدی یکی از شخصیت های پیشرو و اثرگذار در حوزه فعالیت های تشکلی بودند که علاوه بر فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران در تأسیس انجمن سازندگان تابلوهای برق ایضاً سندیکای صنعت برق ایران نقشی چشمگیر و ارزشمندی را ایفا نمودند.
فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران درگذشت این مرد بزرگ را به خانواده محترم ایشان ، جامعه مهندسی و صنعتی خصوصاً صنعت برق کشور تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد متعال برای آن مرحوم مغفرت الهی و آرامش ابدی مسئلت دارد.

پیام باقری
نایب رئیس فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران


دیدگاه‌ها

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML دیدگاه ها: RSS | Atom
معرفی فدراسیون

فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران بمنظور ساماندهی تشکلی فرایندهای تولید و صادرات کالاها و خدمات صنايع انرژي ايران و حفظ توازن و نظم و فراهم کردن امکان بهره برداری بیشتر از سرمایه گذاری و تولید و همچنین استفاده و انتقال تجربیات علمی و عملی دست اندرکاران و به هنگام نمودن آن برای نیل به اهداف قانونی توسعه در حوزه صادرات كالا و خدمات حوزه انرژي ايران و دفاع از منافع مشروع اعضاء، فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران به استناد بند (ک) ماده (5) قانون اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران تشکیل گردیده است.

ادامه مطلب

انجمن‌ها و شرکت‌های عضو

ساعت سرور

امروز، دوشنبه 11 مهر 1401 5:54 ب.ظ

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید. شایان ذکر است جهت استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام اولیه در سیستم برای همگان رایگان می باشد