برگزاری مجامع عمومی عادی فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران

در بیست و چهارم مرداد ماه، پس از طی دقیق تشریفات قانونی در تنظیم گزارش عملکرد و صورت های مالی سال ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹، مجامع عمومی عادی این دو سال با حضور و مشارکت پررنگ اعضای فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران برگزار گردید.
در ابتدا، پس از انتخاب هییت رییسه، از بنیانگذار فقید فدراسیون مرحوم جناب آقای مهندس عوض محمد پارسا داشتیم و از تلاش های ارزشمند ایشان در پیشبرد اهداف فدراسیون گفتیم.
در آخر به فعالیت تشکلی اعتقاد راسخ داریم و یکی از الزامات برون رفت از وضعیت نامناسب اقتصادی کنونی را حضور فعال، منسجم و همگرا شده بخش خصوصی می دانیم.


دیدگاه‌ها

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML دیدگاه ها: RSS | Atom
معرفی فدراسیون

فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران بمنظور ساماندهی تشکلی فرایندهای تولید و صادرات کالاها و خدمات صنايع انرژي ايران و حفظ توازن و نظم و فراهم کردن امکان بهره برداری بیشتر از سرمایه گذاری و تولید و همچنین استفاده و انتقال تجربیات علمی و عملی دست اندرکاران و به هنگام نمودن آن برای نیل به اهداف قانونی توسعه در حوزه صادرات كالا و خدمات حوزه انرژي ايران و دفاع از منافع مشروع اعضاء، فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران به استناد بند (ک) ماده (5) قانون اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران تشکیل گردیده است.

ادامه مطلب

انجمن‌ها و شرکت‌های عضو

ساعت سرور

امروز، پنج شنبه 06 مهر 1402 1:31 ب.ظ

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید. شایان ذکر است جهت استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام اولیه در سیستم برای همگان رایگان می باشد