برگزاری دومین اجلاس انرژی و کنسرسیوم‌های پتروشیمی اکو به تعویق افتاد

برگزاری دومین اجلاس بخش‌های خصوصی و دولتی انرژی و شرکت و کنسرسیوم‌های پتروشیمی اکو که قرار بود ۳۰ و ۳۱ شهریورماه برگزار شود به تعویق افتاد.

فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته که میزبان دومین اجلاس بخش‌های خصوصی و دولتی انرژی و شرکت و کنسرسیوم‌های پتروشیمی اکو بود، اعلام کرد برگزاری این اجلاس به تعویق افتاده است.
قرار بود اجلاس مذکور ۳۰ و ۳۱ شهریور برگزار شود حال با توجه به درخواست دبیرخانه اکو و با هدف مشارکت حداکثری اعضای اکو، برگزاری این رویداد به اکتبر ۲۰۲۱ و همزمان با دومین نشست گروه کارشناسان بلندپایه برای تاسیس بازار برق منطقه‌ای اکو موکول شد.
تاریخ دقیق برگزاری اجلاس اعلام خواهد شد.


دیدگاه‌ها

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML دیدگاه ها: RSS | Atom
معرفی فدراسیون

فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران بمنظور ساماندهی تشکلی فرایندهای تولید و صادرات کالاها و خدمات صنايع انرژي ايران و حفظ توازن و نظم و فراهم کردن امکان بهره برداری بیشتر از سرمایه گذاری و تولید و همچنین استفاده و انتقال تجربیات علمی و عملی دست اندرکاران و به هنگام نمودن آن برای نیل به اهداف قانونی توسعه در حوزه صادرات كالا و خدمات حوزه انرژي ايران و دفاع از منافع مشروع اعضاء، فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران به استناد بند (ک) ماده (5) قانون اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران تشکیل گردیده است.

ادامه مطلب

انجمن‌ها و شرکت‌های عضو

ساعت سرور

امروز، دوشنبه 29 شهریور 1400 4:52 ب.ظ

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید. شایان ذکر است جهت استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام اولیه در سیستم برای همگان رایگان می باشد